Užijte si zimní dovolenou s dětmi ve středisku Serfaus-Fiss-Ladis

Lyžování s dětmi

Atraktivní lyžařskou oblast tvoří tři malebné vysokohorské vesničky, ke kterým vás přivede z údolí Landecku sedmikilometrové stoupání množstvím serpentin. Dovolenou s dětmi si tady můžete opravdu užít a vězte, že nudit se nebude nikdo.

Lyžařské středisko Serfaus—Fiss—Ladis vás překvapí neuvěřitelným množstvím pestrých atrakcí a prvků věnovaných dětem, kterým je tady vyhrazena plocha 125.000 m². Zábavu si užijete na Medvědí sjezdovce, Sviští stezce Murmlitrail, nebo ve Světě jeskyní ve Fissu. Lyžování dětem zpestřuje indiánská země Bertina, Dinosauří les a Zoo s mluvícími zvířátky. S většími dětmi můžete soutěžit na časově měřených slalomech, nebo skicrossových drahách a freestyloví začátečníci mohou své skoky bez obav trénovat na dopadových nafukovacích trampolínách. Nezapomenutelným zážitkem pro děti budou i terénní výlety na motorových saních, nebo klasické sáňkování, pro které je připraveno 10 km sáňkařských drah.

Lyžařské školy i pro ty nejmenší

malý lyžař

Lyžařské školy nabízí špičkové služby a mezi profesionálními instruktory najdete i česky mluvící učitele. Pokud vás lákají i náročnější lyžařské terény, kterých je v areálu střediska dostatek, Serfaus—Fiss—Ladis vám nabízí i celodenní péči o vaše ratolesti. Mateřské školky Murmlikrippe a Bertina s nadstandardním vybavením a poutavým zázemím jako je lezecká věž, dětské kino, spací koutek, se postarají o děti už od 3 měsíců věku. Po celém areálu jsou pro děti vyhrazeny i zvláštní jídelny s dětským menu.

Lyže, freeride i běžecké stopy

Středisko disponuje počtem 212 km tratí a výborné sněhové podmínky jsou ještě podpořeny technickým zasněžováním, které v případě potřeby pokryje 80% z nich. Spodní část areálu nabízí sklon mírnější, z vrcholu se vinou především prudší červené trasy a pro zkušené lyžaře i strmé černé padáky. K dispozici máte rychlostní a carvingovou trať, pro příznivce členitého terénu sjezdovku s boulemi. Kromě klasického lyžování můžete zkusit 10 značených terénů pro freeride, nebo 119 km denně upravovaných běžeckých stop. Lyžařské středisko Serfaus—Fiss—Ladis vám ve 24 horských restauracích nabídne nejen chutné krajové speciality a panoramatické výhledy na okolní horskou krajinu, ale-i bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Tak neváhejte a vyzkoušejte lyžování v Serfaus—Fiss—Ladis, kde si každý návštěvník najde to své.

Další informace:

Ubytování – nabídka ubytování v Serfaus-Fiss-Ladis s online dostupností a okamžitou rezervací:
http://www.avander.cz/ubytovani/rakousko/ski-serfaus-fiss-ladis

Profil střediska s aktuálním počasím a dalšími informacemi:
http://www.rakouskealpy.guru/lyzarske-stredisko/serfaus-fiss-ladis/

Webové stránky střediska Serfaus—Fiss—Ladis v češtině:
https://www.serfaus-fiss-ladis.at/cs

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *